a

Facebook

Twitter

کپی رایت 2018 شرکت برزین برتر.
تمامی حقوق محفوظ است.

18:00 - 8:00

ساعات کاری : شنبه تا چهارشنبه

تماس با پشتیبان ما

اینستاگرام

فیسبوک

جستجو
فهرست

میز و نیمکت بدنسازی ایرانی و خارجی|تولید کننده میز و نیمکت بدنسازی

میز و نیمکت بدنسازی

انجام حرکت های ورزشی همچون پرس سینه، زیر سینه، بالا سینه، شکم و سرشانه با استفاده از انواع مخلتف میز و نیمکت بدنسازی انجام می شوند.

انواع مختلف میز و نیمکت های بدنسازی در مدل های مدرج و نود درجه و … برای انجام حرکت های ورزشی به صورت باشگاهی و خانگی تولید و به بازار فروش ارائه شده است.

این میز و نیمکت های بدنسازی تاثیر بسیار زیادی در حفظ موقعیت بدن در راستای انجام درست حرکات بدنسازی دارند؛ از طرفی توجه به تنوع بسیار بالا، و کیفیت عالی نیمکت بدنسازی در خرید آن اهمیت ویژه دارد.

نیمکت های بدنسازی طلوع ورزش ایرانیان دارای پایه های مقاوم، با پوشش لاستیکی برای ایستایی بهتر و محافظت کف از خراشیدگی میباشند، همچنین پشتی و نشیمنگاه نیمکت های بدنسازی ما اغلب دارای تنظیمات دوگانه می باشد و می توان آن ها را به صورت شیبدار و افقی تنظیم نمود.

قابلیت تنظیم پشتی نیمکت های بدنسازی در زوایای مختلف باعث می شود تا شما بتوانید به راحتی و با حفظ صحیح موقعیت بدن خود انواع حرکت های بدنسازی را انجام بدهید.

این نوع نیمکتها کاملا مناسب برای ورزشکاران حرفه ای و نیمه حرفه ای در وزن های مختلف می باشد، کیفیت بسیار بالا و دوام بسیار بالای این نیمکت های بدنسازی باعث شده است تا تمام ورزشکاران در تمام وزن ها بتوانند بدون محدودیت و بدون نگرانی از آن استفاده کنند.

تغییر حالت شیب این نیمکت ها باعث شده است تا ورزشکار بتواند به راحتی بسته به نوع تمرین خود آن را در شیب ۱۷ درجه تا ۹۰ درجه متناسب با تمرینات خود تغییر دهند.

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید